IEŠKOME! KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) | 650 €/MĖN.(Į RANKAS)

IEŠKOME!
Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) | 600 €/mėn.(į rankas)
Susisiekime: tomas@darboturas.lt tel.: +370 686 69 700
Darbo pobūdis
Klientų paieška;
Aktyvus įmonės teikiamų paslaugų pardavimas telefonu esamiems ir naujiems verslo klientams;
Ataskaitų pildymas; Apklausų vykdymas;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas;
Iškeltų darbo tikslų įgyvendinimas; Kiti administraciniai darbai.
Reikalavimai
Sklandi lietuvių kalba;
Susikalbėti rusų kalba (anglų kalba privalumas);
Darbo patirtis pardavimų srityje, (pardavimo telefonu patirtis labai didelis privalumas);
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (greitas teksto rinkimas didelis privalumas);
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Komunikabilumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Įtaigumas;
Atkaklumas siekiant kryptingo rezultato;
Noras tobulėti ir užsidirbti.
Mes jums siūlome:
Vertingą patirtį bendravimo, pardavimų srityse;
Nuo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą atlyginimą;
Nuolatinius, į vadybininko pardavimo įgūdžius bei asmeninį tobulėjimą orientuotus, mokymus;
Patogų darbo grafiką.

Įdėti naują skelbimą nemokamai Atsisiųsti į savo kompiuterį

Skelbimas įkeltas: 2019-11-26 10:23:36

Kontaktai

  • Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė, kontaktai nerodomi