IEŠKOME! KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) TAURAGĖJE!

Klientų aptarnavimo vadybininkė (-as) Tauragėje! | 650-700 €/mėn.(į rankas)
Po bandomojo laikotarpio atlyginimas ir premijavimas pagal jūsų rezultatus
Susisiekime: tomas@darboturas.lt tel.: +370 686 69 700
Darbo pobūdis:
Bendravimas su esamais ir naujais klientais;
Dokumentų ir formų pildymas;
Ataskaitų pildymas;
Komercinių pasiūlymų rengimas ir teikimas;
Iškeltų darbo tikslų įgyvendinimas;
Kiti administraciniai darbai.
Reikalavimai:
Noras tobulėti ir užsidirbti;
Susikalbėti rusų kalba (anglų kalba privalumas);
Darbo patirtis pardavimų ar personalo valdymo srityje;
Darbo kompiuteriu įgūdžiai (greitas teksto rinkimas didelis privalumas);
Puikūs bendravimo ir derybiniai įgūdžiai;
Komunikabilumas, iniciatyvumas;
Gebėjimas dirbti savarankiškai;
Įtaigumas;
Atkaklumas siekiant kryptingo rezultato;
Mes jums siūlome:
Vertingą patirtį bendravimo, pardavimų srityse;
Nuo rezultatų priklausantį ir laiku mokamą atlyginimą;
Nuolatinius, į vadybininko pardavimo įgūdžius bei asmeninį tobulėjimą orientuotus, mokymus;
Darbas jaukiame ofise ir patogus darbo grafikas,
Draugiškas, nedidelis kolektyvas.

IEŠKOME!  KLIENTŲ APTARNAVIMO VADYBININKĖ (-AS) TAURAGĖJE!  - Darbas Tauragėje - Siūlo darbą
Įdėti naują skelbimą nemokamai Atsisiųsti į savo kompiuterį

Skelbimas įkeltas: 2020-02-26 00:51:40

Kontaktai

  • Skelbimo galiojimo laikas pasibaigė, kontaktai nerodomi